پرسشهای متداول
دستگاه تصفیه هوای اکسی باکس خود را در کجا قرار دهم؟
دستگاه تصفیه ی هوای اکسی باکس را میتوانید در هر کجا که بخواهید قرار دهید. مثلا در اتاق خواب، حمام، آشپزخانه، اتاق نشیمن، وسایل نقلیه، محل کار و غیره. دستگاه را در کنار خود قرار داده و بلافاصله از هوای پاک و سالم لذت ببرید.
آیا وقتی در خانه نیستم، میتوانم از اکسی باکس استفاده کنم؟
البته! اکسی باکس برای پیروی از سبک زندگی پر تحرک شما طراحی شده است. فقط باید آن را به پورت USB رایانه، پاور بانک، جا فندکی خودرو یا آداپتور برق متصل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در هر مکانی از هوای پاک ارائه شده توسط اکسی باکس لذت ببرید.
چگونه تصفیه کننده ی اکسی باکس خود را شارژ کنم؟
دستگاه تصفیه هوای اکسی باکس از طریق USB کار میکند. تمام کاری که باید انجام دهید این است که اکسی باکس را به یک منبع تغذیه ی USB وصل کنید (پورت USB کامپیوتر / مک یا وسیله‌ی نقلیه، منبع باتری مثل پاور بانک و غیره) تا شروع به کار کرده و هوای اطراف شما را تصفیه کند.
آیا اکسی باکس ضمانت دارد؟
ما برای هر دستگاه خریداری شده‌ی اکسی باکس 2 سال ضمانت ارائه میدهیم!
آیا اکسی باکس کم مصرف است؟
اکسی باکس بسیار کم مصرف است. در حقیقت، اکسی باکس کمتر از 2 وات انرژی مصرف میکند که حتی کمتر از شارژ تلفن همراه است.
آیا اکسی باکس برای کودکان مناسب است؟
اکسی باکس برای تمامی اعضای خانواده مناسب بوده و هوای تصفیه شده و تمیز را به همه ارائه میدهد. ما اکسی باکس را با هدف بهبود هوا برای کل خانواده از هر سن و سالی طراحی کرده ایم.
آیا اکسی باکس باتری دارد؟
باتری اغلب اولین قطعه دستگاه است که خراب میشود. ما اکسی باکس را طوری طراحی کرده‌ایم که بیشترین طول عمر ممکن را داشته باشد. به همین دلیل باتری را از دستگاه حذف کردیم. البته شما میتوانید آن را به یک منبع باتری خارجی وصل کرده و از طریق USB دستگاه را روشن کنید!
چگونه دستگاه تصفیه هوای اکسی باکس را خریداری کنم؟
دستگاه تصفیه هوای اکسی باکس هم از طریق وبسایت www.oxybox.ir و هم از طریق وبسایت دیجی کالا قابل خرید است. ما تصمیم گرفته‌ایم واسطه‌ها را کاهش دهیم تا ضمن تولید محصول در ایران، بهترین قیمت را به شما ارائه دهیم. اکسی باکس را می‌توانید در فروشگاه آنلاین ما پیدا کنید.
من مدیر یک شرکت هستم. آیا میتوانم برای تامین رفاه کارمندانم اکسی باکس را به صورت انبوه سفارش دهم؟
البته ! اگر نیاز به تعداد بالایی از محصول دارید با استفاده از شماره تماس ارائه شده در پایین صفحه با ما تماس بگیرید. ما نیازهای شما را بررسی و مناسب ترین راه حل را به شما ارائه خواهیم کرد.
آیا اکسی باکس بی صدا است؟
اکسی باکس در هنگام فعالیت، صدایی کمتر از 30 دسیبل (Db) منتشر میکند. این سطح صدا بسیار کم و به سختی قابل شنیدن است و برای استراحت، خواب یا تمرکز مناسب است.به همین دلیل فراموش می‌کنید که اکسی باکس روشن است!
آیا اثربخشی اکسی باکس اثبات شده است؟
اثر بخشی اکسی باکس توسط یک آزمایشگاه خصوصی ثابت شده است. اکسی باکس 99.9% درصد باکتریها و قارچ های موجود در هوا را از بین میبرد. همچنین ارتباط فناوری آیرو- پیور (Aero-Pure) با تصفیه‌ی هوای فضاهای داخلی و بسته بر اساس بیش از 125000 مطالعه‌ی علمی اثبات شده و لازم به ذکر است که اکسی باکس به این فناوری مجهز است.به علاوه نتایج آزمایشات آزمایشگاه میکروبیولوژی دانشگاه تهران در صفحه گواهی‌نامه ‌های شرکت ارائه شده است.
عضویت در خبرنامه
تهران - یوسف آباد - خیابان سید جمالدین اسد آبادی - انتهای خیابان 66 - پلاک 38
پشتیبانی و خدمات پس از فروش
©2024 OXYBOX, All Right Reserved