درباره ما

اُکسی‌باکس یک دستگاه تصفیه هوای جادویی کوچک و قابل حمل است.
در محیط‌های بسته، هوای اطراف شما را پاک می‌کند.
اُکسی‌باکس میتواند 99% گازها ویروس ها ، باکتری ها ، قارچ ها ، مواد آلرژی‌زا و ذرات معلق در هوا را از بین برده و حباب هوای سالمی اطراف شما ایجادکند.

شرکت صنایع روشنایی بلان فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید تجهیزات روشنایی ال ای دی مورد نیاز اماکن مسقف و روباز اداری ، تجاری ، مسکونی و صنعتی با رعایت شاخصه های استاندارد های بین المللی آغاز و با تشکیل بخش تحقیق و توسعه خود در شهر لیون فرانسه و ایجاد خط تولید در شهرک صنعتی کاوه، اقدام به انتقال به روزترین تکنولوژی صنعت روشنایی از اروپا به کشور نموده است. محصولات تولیدی این شرکت، در کشور فرانسه و توسط متخصصین فرانسوی، طراحی، نمونه سازی و توانایی سنجی شده و پس از دریافت تایید نهایی، نمونه تولید شده به همراه کلیه اطلاعات فنی مربوطه جهت ایجاد خط تولید به کشور منتقل و پس از آن مراحل تولید آغاز میگردد. این روند در صنایع روشنایی بلان ، منجر به تولید محصولاتی شده است که از نظر طول عمر مفید، کیفیت و شاخصه های فنی و زیبایی ظاهری قابلیت صادرات به کشورهای منطقه و حتی اروپایی را دارا میباشد .همچنین کلیه محصولات تولیدی این شرکت دارای ۳ سال گارانتی و ۵۰.۰۰۰ ساعت طول عمر مفید است.
صنایع روشنایی بلان تشکیل شده از بخش های قالبسازی، دایکست، تزریق پلاستیک، فلزکاری، رنگ پودر الکترواستایک، رنگ پی وی دی، خطوط مونتاژ، کنترل کیفیت در شهرک صنعتی کاوه، انبار، بازاریابی، فروش، خرید داخلی و خرید خارجی، واحد خدمات پس از فروش، طراحی فنی پروژه ها، امور قراردادها، امور مالی و مدیریت در شهر تهران و برنامه ریزی تولید و تحقیق و توسعه در شهر لیون فرانسه می باشد.
یکی از اهداف صنایع روشنایی بلان، علاوه بر تولید محصولی با کیفیت مطلوب و دارای استاندارد جهانی، انتقال فن آوری روز دنیا به کشور عزیزمان است .
شرکت صنایع روشنایی بلان که تولید کننده دستگاه تصفیه هوای اکسی باکس است زیر مجموعه شرکت بزرگ شیرآلات KWC میباشد. شرکت شیرهای ساختمانی و صنعتی ایران در سال 1363 تاسیس شد و از آن زمان با استفاده از به روزترین تکنولوژی های دنیا و متخصصانی توانمند سعی در تولید محصولاتی با کیفیت و استاندارد بالا داشته است. به حداکثر رساندن سلامت مشتریان و استفاده از مواد اولیه با کیفیت همواره از مهمترین هدف‌های مجموعه KWC بوده و هست و در این راستا با انتقال بهترین و به روز ترین تکنولوژی های دنیا گامی جدید در جهت سلامتی شهروندان ایرانی برداشته است.
توزيع كننده انحصاري
شرکت باند و گاز و پنبه کاوه
info@kavehbgc.com
نماينده بخش مسئوليت های اجتماعی
شرکت توسعه ساخت طباطبایی
200ziafat@gmail.com
عضویت در خبرنامه
تهران - یوسف آباد - خیابان سید جمالدین اسد آبادی - انتهای خیابان 66 - پلاک 38
پشتیبانی و خدمات پس از فروش
©2024 OXYBOX, All Right Reserved